Renault KANGOO E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

100% elektrický

df32de3aee.webp

elektrický osobní vůz pro volnočasové aktivity

100% elektrický vůz Kangoo E-Tech, který je svou povahou rodinným vozem, respektuje matku přírodu a životní prostředí: nulové emise CO2 a nulový hluk při jízdě!

Díky motoru o výkonu 90 kW a lithium-iontové baterii nabízí 100% elektrický Kangoo E-Tech dojezd až 285 km.

Tři režimy rekuperačního brzdění a tepelné čerpadlo (1) šetří baterii. Můžete si užívat rodinné výlety bez omezení.

K ujetí 170 km stačí 30 minut rychlého nabíjení. Máte tudíž čas, abyste mohli všichni pohodlně nastoupit nebo naložit věci do vozidla – oboje boční dveře lze otevřít i během nabíjení!

(1) Liší se dle verze. Tepelné čerpadlo není v sérii u všech verzí

elektrické online služby

online služby vašeho 100% elektrického Kangoo E-Tech vám usnadní život
a pomohou vám, kdykoli to budete potřebovat.

f6560d6e45.webp

plánování nabíjení


Naplánujte si nabíjení snadno přímo skrze multimediální systém easy link nebo pomocí telefonu v aplikaci My Renault. Vaše 100% elektrické Kangoo E-Tech se nabije automaticky, aby dosáhlo maximální úrovně nabití v požadovaný čas.

be71597e6e.webp

vyhledání nabíjecích stanic


Ať už jedete na služební cestu nebo rodinný výlet, palubní systém easy link vám ukáže nejbližší dostupné nabíjecí místo, jeho výkon, rychlost nabíjení a typ zásuvky. Nechte se ke stanici dovést navigací a začněte nabíjet hned, jak k ní dorazíte.

4356dde631.webp

nastavení teploty v kabině vozu


Chcete, aby byl váš vůz připraven vydat se na cestu s ideální teplotou v kabině? S programovatelným ovládáním klimatu prostřednictvím easy link nebo na dálku v aplikaci My Renault můžete kabinu snadno předem vytopit nebo spustit klimatizaci.

100% Kangoo

d4ec06ff3f.webp

Absolutní pohodlí Kangoo

Získejte naprosto stejný výjimečný komfort interiéru vozu Kangoo i v elektrické verzi: 5 celých sedadel, velký zavazadlový prostor (850 l), dvoje zadní posuvné boční dveře (615 mm), které lze otevírat i během nabíjení, a vynikající modularita. Ideální společník pro všechna vaše dobrodružství! A nejen pro vaše koníčky jsou určeny modulární střešní nosiče, které lze namontovat bez použití nářadí a které převezou vaše zavazadla, lyže, kola a další. 

Prodáváme vozy značek